TENIS ZIEMNY W swoim pierwszym meczu Drużynowej Ligi Miast Stowarzyszenie Mazurski Klub Tenisowy Szczytno przegrało w Przasnyszu z gospodarzami 0:6. W rozgrywkach uczestniczą ponadto drużyny z Biskupca i Mławy.

RATOWNICTWO WODNE Zawodnicy SRW4K Szczytno wywalczyli 13 medali podczas Mistrzostw Ostrołęki w Ratownictwie Wodnym. Krążek złoty i dwa medale srebrne zdobył Jarosław Ćwikliński (seniorzy), w kategorii juniorów na podium stawali: Klaudia Murach i Jakub Badysiak (po 3 srebrne medale), w grupie juniorów młodszych: Patryk Mikołajewski i Dominika Tokarska (po 2 brązowe)

PIŁKA SIATKOWA Półfinały HLPS TKKF: Mix Rozogi – ZNP Belfer Szczytno 0:3 (-20, -12, -18), ZNP Belferek Szczytno – Błysk Szczytno 3:0 (22, 17, 26). O tytuł mistrzowski zagrają Belfer z Belferkiem.

LEKKOATLETYKA Trójka zawodników AKB wystartowała w XII Półmaratonie Hajnowskim. Waldemar Baranowski był 152. (1.50,54), Artur Trochimowicz – 153. (1.50, 54), Anna Grabowska zajęła 184. miejsce (1.55,34). Wszyscy biegacze uzyskali najlepsze wyniki w tym roku.